Obserwacja detektywistyczna – kiedy warto ją zlecić detektywowi?

Z roku na rok coraz więcej małżeństw w Polsce decyduje się na rozwód. Jedną z głównych przyczyn rozstania jest niewierność jednego z małżonków. Podpowiadamy, kiedy zlecić detektywowi obserwację zdradzającego partnera i jak zdobyć dowody winy do rozwodu.

Obserwacja detektywistyczna niewiernych małżonków

Agencje detektywistyczne zgodnie przyznają, że większość zleceń wymagających obserwacji detektywa, dotyczy wykrywania zdrady współmałżonka. Żona odbiera w domu kilka razy głuchy telefon lub znajduje na komórce męża tajemniczego smsa. Mąż odkrywa u żony nową bieliznę nocną i drogie prezenty, których od niego nie dostała. Podejrzenia zaczynają rosnąć i trzeba sprawdzić, czy się potwierdzą. Wtedy przychodzi czas na zatrudnienie profesjonalnego detektywa.

Podwójne życie współmałżonka

Śledzenie niewiernego małżonka i poszukiwanie dowodów zdrady to coraz częstsza praktyka stosowana nie tylko wśród zamożnych małżeństw. Upokorzona żona chce w trakcie rozwodu zemścić się na niewiernym mężu. Albo mąż nie chce płacić alimentów i za wszelką cenę pragnie, żeby żona go zdradziła. Obserwacja detektywa odbywa się wtedy, kiedy małżonkowie zaczynają podejrzewać, że jedno z nich dopuszcza się zdrady. Nie chcąc ujawnić, że wiedzą o zdradzie, zatrudniają detektywa. Najczęściej wtedy, kiedy majątek wspólny jest duży, a na rozwodzie z orzeczeniem winy jednej ze stron można sporo wygrać.

Dowody winy współmałżonka gromadzone bez jego wiedzy

Detektywi, którzy na co dzień otrzymują zlecenia wykrycia oszustwa lub zdrady współmałżonka podkreślają, że ze swoimi podejrzeniami nie można zdradzić się przed partnerem. Największy błąd to powiedzieć współmałżonkowi, że wie się o jego niewierności i planuje rozwód. W takim przypadku małżonek na pewno będzie bardzo się pilnował i zatrudni dobrego adwokata, który pomoże odeprzeć zarzuty zdrady. Obserwacja detektywa powinna odbywać się dyskretnie, tak żeby zdradzający niczego się nie domyślił.

Zbieranie dowodów winy na przyszłość

Kiedy jeden z partnerów zdradza, warto gromadzić dowody jego winy, nawet jeśli nie planujesz rozwodu. Choć wybaczysz zdradę (jeśli partner się do niej przyzna), po jakimś czasie może się okazać, że nie potrafisz porozumieć się ze współmałżonkiem i dojdzie do rozwodu. Na taką okoliczność przydadzą się dowody zebrane wcześniej.

Inne oszustwa niż zdrada

Obserwację detektywa możesz też zlecić wtedy, kiedy podejrzewasz, że Twój partner oszukuje Cię w inny sposób niż zdradzając. Twój współmałżonek może ukrywać majątek lub uprawiać hazard, a wszystko to w tajemnicy przed Tobą. Kiedy masz podejrzenie oszustwa ze strony swojego męża lub swojej żony, zleć dyskretną obserwację detektywistyczną. Detektyw profesjonalnie podejrzy, czym po pracy zajmuje się Twój mąż lub Twoja żona, na co wydaje pieniądze i czy nie leczy się na chorobę, o której nic Ci nie mówi. Informacje zebrane przez agencję detektywistyczną zostaną przedstawione w specjalnym raporcie wraz ze zdjęciami i materiałem wideo poświadczającym dowody w sprawie.

 Obserwacja oszukującego Cię partnera wymaga dyskrecji i umiejętności skutecznego pozyskiwania dowodów winy. Kiedy zależy Ci na wygranej sprawie rozwodowej, skorzystaj z pomocy profesjonalnej agencji detektywistycznej. Detektyw zgromadzi dla Ciebie niezbite dowody na zdradę i oszustwo Twojego współmałżonka lub Twojej współmałżonki.

 

M C
M C
Recommended Posts

Skomentuj ten wpis

Skontaktuj się z nami!

bezskuteczna-egzekucjapodwojne-zycie-partnera