Agencja detektywistyczna – Trójmiasto

Zarówno agencja detektywistyczna z Gdańska, jak i biuro detektywistyczne z Gdyni, stanowiące oddziały MB DETEKTYWI, to przede wszystkim profesjonalnie prowadzone specjalistyczne usługi w zakresie dyskretnej obserwacji detektywistycznej, odzyskiwania długów, weryfikacji kandydatów do pracy, zakupu wierzytelności, poszukiwania mienia i wielu innych na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz ubezpieczenia OC.

MB Detektywi Gdynia

Plac Kaszubski 8
Gdynia

Biuro detektywistyczne – Gdynia/Gdańsk

W zespołach gdańskiego biura detektywistycznego oraz agencji detektywistycznej z Gdyni pracują doskonale przygotowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw o różnej skali trudności. Trójmiejscy detektywi gwarantują pełną dyskrecję i zakładane efekty na podstawie posiadanej wiedzy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, szeroko pojętej informatyki śledczej oraz osobistego zaangażowania w każdą sprawę.

Poszukiwanie osób zaginionych i inne usługi

Jedną z wielu specjalności detektywów z Gdyni i Gdańska jest poszukiwanie osób zaginionych. Dla rodzin, którym w sposób nagły znikają bliskie osoby, jest to traumatyczne przeżycie i pod wpływem silnego stresu nie potrafią oni racjonalnie dostosować się do nowej i nieprzyjemnej sytuacji. Z uwagi na policyjne procedury związane z tego rodzaju sprawami, najszybszą pomoc mogą udzielić nasze biura detektywistyczne poprzez opracowanie odpowiedniej strategii i w konsekwencji konstruktywne działania przy współudziale różnych instytucji krajowych i zagranicznych oraz na podstawie uzyskanych informacji dostępnych tylko dla naszych detektywów. W ofercie MB DETEKTYWI znajduje się także szereg innych czynności oraz usług.

Skontaktuj się z nami!