Pomoc w sprawach dotyczących zdrady. Licencjonowany detektyw

Rozwód to trudny okres, często pełen negatywnych emocji, zarówno w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Zwłaszcza kiedy jego przyczyną jest zdrada jednego z małżonków. Jeśli podejrzewasz swoją żonę lub swojego męża o nieuczciwość, możesz skorzystać z usług prywatnego, licencjonowanego detektywa. Nasza firma działa głównie na terenie miasta Warszawa. Jedną ze specjalizacji naszego biura detektywistycznego są sprawy rozwodowe. Klienci z Warszawy często zwracają się do nas o pomoc w udowodnieniu, że małżonek prowadzi podwójne życie. Działamy skutecznie, korzystając z wieloletniego doświadczenia i szerokiego wachlarza rozwiązań. Dzięki temu, że sprawą zajmuje się licencjonowany detektyw, klient zyskuje sprawdzone informacje, które może wykorzystać w sądzie. Dzięki temu możliwe jest znaczne przyspieszenie toku sprawy rozwodowej.

Zdrada - pomoc detektywa

Materiał dowodowy na potrzeby klienta i sądu

Rola detektywa polega na zebraniu materiału dowodowego potwierdzającego zdradę małżeńską. Obejmuje on pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, a także zdjęcia oraz nagrania video. Materiały zebrane przez licencjonowanego detektywa, ujawniające zdradę żony lub męża, znacznie ułatwiają osobie wnoszącej sprawę sądową uzyskanie rozwodu. Z powodzeniem może ona powalczyć o rozwód z orzeczeniem o winie.

Oprócz dowodów zdrady, detektyw kompletuje również materiał potwierdzający nałogi małżonka np. słabość do alkoholu czy hazardu. Wynajmowany jest także po to, aby zebrać informacje potwierdzające brak zainteresowania małżonka losami rodziny, jego agresywne zachowania wobec najbliższych i inne tego typu czynności. W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa, prywatnemu detektywowi można również zlecić ustalenie miejsca pobytu współmałżonka, jego źródła utrzymania i zarobkowania.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, detektyw może również wystąpić jako jeden ze świadków w sprawie, potwierdzając zebrany materiał dowodowy.
Prywatny detektyw z Warszawy proponuje różne strategie – obserwację, nagrywanie, fotografowanie, sprzedaż sprzętu lokalizującego typu GPS oraz inne rozwiązania, które mogą potwierdzić niewierność żony i męża. Od tego będzie też zależeć ostateczna cena za zrealizowaną usługę.

Skontaktuj się z nami!