Sprawdzanie ukrytego mienia dłużnika

Pożyczyłeś pieniądze, a Twój dłużnik upiera się, że nie ma z czego oddać? Jak to sprawdzić? Wystarczy wynająć prywatnego detektywa. Na terenie Warszawy masz do dyspozycji nasze biuro detektywistyczne, którego działalność nie ogranicza się tylko do stolicy. Realizujemy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych oraz klientów firmowych. Ustalenie sytuacji majątkowej dłużnika może pomóc w szybszym wyegzekwowaniu należności. Zwiększa to prawdopodobieństwo efektywności egzekucji komorniczej. Pomoże też przyspieszyć proces sądowy.

bezskuteczna-egzekucja

Nasza agencja detektywistyczna z Warszawy sprawdza ukryte mienie zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Detektyw przygotowuje szczegółowy raport na temat kont bankowych, źródeł finansowania, posiadanych nieruchomości (domów, działek itd.) czy ruchomości (samochody, dzieła sztuki itp.), aktywów, akcji i wszelkich innych form, które mogą stanowić niejawny majątek dłużnika.

Ze swojego doświadczenia wiemy, że jest to żmudny proces i często nie przynoszący efektu podczas działań na własną rękę. W takich sytuacjach dzieje się przeciwnie – dłużnik próbuje jeszcze lepiej zakamuflować swój dobytek, źródła dochodu lub pozbyć się dotychczasowych własności. Dlatego lepiej powierzyć to zadanie agencjom detektywistycznym. Prywatny detektyw zajmie się tematem dyskretnie, ale i skutecznie. Każdy klient może liczyć na bieżące raporty z postępu realizowanych usług detektywistycznych.

Skontaktuj się z nami!