Sprawdzanie podsłuchów

Usługa sprawdzania podsłuchów może często uratować przed utratą reputacji, wyciekiem cennych materiałów czy bankructwem. Informacje wykradane są na różnych szczeblach i mogą dotyczyć np. danych osobowych pracowników, ich wynagrodzeń, prac prowadzonych w laboratoriach, nowych technologii, spraw prywatnych itd. Wiedzą o tym klienci zarówno indywidualni, jak i firmowi, którzy decydują się na skorzystanie z usług agencji detektywistycznych. Wynajęcie prywatnego detektywa ułatwi szybkie wykrycie nielegalnie założonej pluskwy, kamery szpiegowskiej czy innego urządzenia w pokoju hotelowym, mieszkaniu, sali konferencyjnej, samochodzie lub w każdym innym miejscu

2

Często z tego typu rozwiązań korzystają małżonkowie, którzy chcą dowiedzieć się, czy żona lub mąż jest w innym związku, jaką ma strategię rozwodową. Uzyskane w ten sposób informacje umożliwiają skuteczniejszą walkę w sądzie – w kwestii rozwodu z orzeczeniem o winie, podziału majątku, przyznania praw rodzicielskich czy podwyższenia alimentów.

Korzystając z naszych usług detektywistycznych dowiesz się, jakie plany ma w stosunku do Ciebie współmałżonek lub inna osoba, która chce Ci zaszkodzić w życiu prywatnym lub zawodowym. Doświadczenie, jakie posiada każdy nasz detektyw, oraz zaawansowana technologia, z której korzystamy przy realizacji zleceń, to gwarancja, że szybko dowiesz się, czy jesteś na podsłuchu.

Skontaktuj się z nami!