Detektyw – sposób na odzyskanie długów

Agencja detektywistyczna MB Detektywi z Warszawy świadczy szeroki wachlarz usług. Wśród nich znajduje się odzyskiwanie długów – zarówno w samym mieście Warszawa, jak i innych częściach Polski. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, którzy podejmują szereg działań zmierzających do skutecznej realizacji każdego zlecenia. Chcesz rozpocząć proces windykacyjny? Potrzebny Ci komornik? Możesz liczyć na nasze wsparcie. Zdarza się również i tak, że czasami interwencja komornicza nie przynosi rezultatów, podczas gdy Ty bardzo chcesz odzyskać należne pieniądze. I w takiej sytuacji również możesz na nas liczyć! W takim przypadku najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo klienta. Z naszej strony możemy Ci zagwarantować, że podejmiemy szereg czynności, abyś w jak najkrótszym czasie odzyskał dług.

Pomoc w odzyskaniu dłógów

Ściąganie wierzytelności – jak pomagamy

Często agencja detektywistyczna, taka jak nasza, działająca w Warszawie, jest ostatnią deską ratunku dla osób, którym skończyły się pomysły na odzyskanie długów. Tam, gdzie inne instytucje lub rozwiązania zawodzą, można liczyć na pomoc detektywów specjalizujących się właśnie w tego typu sprawach.

Działania prowadzące do odzyskania długów realizujemy kompleksowo. Korzystamy z różnych rejestrów i baz danych oraz pomocy sprawdzonych prawników. Sprawdzamy dłużników pod różnym kątem – posiadanych ruchomości i nieruchomości, które zazwyczaj próbują skutecznie ukryć lub przekazać komuś innemu. Weryfikujemy realną wysokość dochodów, czyli to, ile pieniędzy dłużnik otrzymuje na konto, a ile na czarno. Ustalamy miejsce pobytu dłużników, podejmujemy się negocjacji sposobu i terminu spłaty, kontaktując się bezpośrednio z dłużnikami. Pomagamy zdobyć dowody, które potrzebne są do złożenia skargi pauliańskiej. To rozwiązanie służy ochronie wierzyciela – można z niego skorzystać w sytuacji, gdy dłużnik jest niewypłacalny, a swój majątek przekazał osobie trzeciej. W ten sposób również można odzyskać choć część długów np. z nieruchomości przekazanej przez dłużnika komuś z rodziny.

Jeśli masz problem z dłużnikami – zapraszamy! Skutecznie pomagamy w odzyskiwaniu długów w Warszawie i innych miastach!

Skontaktuj się z nami!