Usługi detektywistyczne dla klientów indywidualnych

Skorzystaj z całodobowej infolinii: +48 690 802 702

Jak działamy?

Chcesz sprawdzić wiarygodność swojego partnera? A może zależy Ci, aby dowiedzieć się, z kim spotykają się Twoje dzieci? Przypuszczasz, że najbliższe osoby z Twojego otoczenia nie do końca są uczciwe w stosunku do Ciebie?

Agencja MB Detektywi z miasta Warszawa oferuje kompleksowe usługi detektywistyczne, opierając swoje działania na fachowej wiedzy i doświadczeniu, które zdobyliśmy w trakcie realizacji tysięcy spraw. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi licencjonowanymi detektywami, kierując swoją ofertę nie tylko do klientów z Warszawy, ale z różnych miast Polski.

Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych i jak najbardziej rzetelnych informacji, umożliwiających podjęcie przez klienta kluczowych decyzji. Zbieramy materiały dowodowe potrzebne w przypadku podziału majątku, rozwodu, ustalenia alimentów czy praw rodzicielskich. Dzięki profesjonalnym umiejętnościom, wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu, nasi detektywi są w stanie szybko i dyskretnie zweryfikować podejrzenia ze stanem faktycznym.

ZDRADA i POMOC W SPRAWACH ROZWODOWYCH

Szukasz dowodów na niewierność małżonka, które są niezbędne do wszczęcia sprawy rozwodowej? Nasz prywatny detektyw przyjmie każde, nawet najtrudniejsze zlecenie, którego główną podstawą jest zdrada męża/żony. Centrala naszego biura znajduje się w mieście Warszawa, ale działamy na terenie całego kraju.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W celu udokumentowania zdrady, nasi detektywi dostarczą wszelkich niezbędnych materiałów fotograficznych i filmowych, które będą mogły zostać wykorzystane w sądzie w trakcie rozwodu. W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa, zajmiemy się ustaleniem miejsca pobytu współmałżonka, jego źródła utrzymania i zarobkowania oraz wielu innych czynników, które mogłyby mieć wpływ na rozstrzygnięcie sprawy.

MONITORING GPS

Masz podejrzenie, że współmałżonek Cię zdradza lub prowadzi podwójne życie? Chcesz sprawdzić, co naprawdę robi niania Twoich dzieci?

Usługa dostępna od 350 zł netto za tydzień pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferujemy wynajem profesjonalnych urządzeń GPS, która umożliwią Ci monitoring samochodu, przesyłki czy osób.

POSZUKIWANIE MIENIA

Podejmujemy się poszukiwań skradzionego mienia na terenie całej Polski. Sporządzamy materiały video, foto potwierdzające efekt naszych poszukiwań.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki szerokim możliwościom działania i fachowej wiedzy, jesteśmy w stanie szybko i dokładnie ustalić miejsce przechowywania skradzionego mienia wraz z przygotowaniem profesjonalnych materiałów dowodowych do wykorzystania procesowego.

SPRAWDZANIE PODSŁUCHU

Obawiasz się, że jesteś podsłuchiwany? Że to Ciebie ktoś śledzi, obserwuje? Zweryfikujemy Twoje obawy. Sprawdzamy  obecność podsłuchu w domu, w samochodzie, czy w biurze.

Usługa dostępna od 35 zł netto za metr kwadratowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferujemy profesjonalne usługi w ramach sprawdzania podsłuchu. Urządzenia, którymi dysponujemy, w niezawodny sposób izolują i wykrywają częstotliwości, na jakich mogą znajdować się podsłuchy elektroniczne.

OKREŚLENIE FAKTYCZNEGO MAJĄTKU

Chcesz upewnić się, czy Twój partner życiowy jest z Tobą szczery w kwestiach majątkowych? Masz obawy, że ukrywa przed Tobą swój majątek, albo długi i zobowiązania?

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Zweryfikujemy Twoje obawy i dostarczymy Ci dowody.

OBSERWACJA DETEKTYWISTYCZNA

Prowadzimy obserwacje detektywistyczne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Robimy to w sposób dyskretny i profesjonalny.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Działamy w taki sposób, aby obserwowana osoba się nie zorientowała. Sporządzamy stosowną dokumentację fotograficzną oraz video.

POSZUKIWANIE OSÓB ZAGINIONYCH

Prowadzimy obserwacje detektywistyczne, których celem jest znalezienie osób zaginionych, a także sprawdzenie miejsca ukrywania się osób na terenie całej Polski.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Sporządzamy materiały video, foto potwierdzające efekt naszych poszukiwań.

SPRAWDZANIE NIANI

W celu sprawdzenia jak pracuje niania Twojego dziecka, w jakie miejsca z nim chodzi, prowadzimy dyskretną obserwację detektywistyczną.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dostarczamy materiały i szczegółowy raport z naszych obserwacji.

SPRAWDZANIE UKRYTEGO MIENIA DŁUŻNIKA

Pożyczyłeś pieniądze i nie możesz ich odzyskać, bo dłużnik twierdzi, że jest niewypłacalny? Przekonaj się, jak jest naprawdę.

Usługa dostępna od 990 zł netto za raport podstawowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdzimy faktyczną sytuację finansową Twojego dłużnika, stan jest ruchomości i nieruchomości.  Dzięki pozyskanym przez nas informacjom i dowodom będziesz mógł podjąć odpowiednie kroki w odzyskaniu długu.

ŚCIĄGANIE DŁUGÓW

Potrzebujesz komornika? Chcesz rozpocząć proces windykacji, albo wznowić go po nieudanej egzekucji komorniczej? Pomożemy Ci w tym.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze działania windykacyjne pozwalają na odzyskanie należności w najkrótszym możliwym czasie. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo klienta. Dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami, wszystkie działania mające na celu odzyskiwanie długów prowadzimy kompleksowo i profesjonalnie.

Skorzystaj z całodobowej infolinii: +48 690 802 702

Skontaktuj się z nami!