Jak udowodnić, że partner prowadzi podwójne życie? Detektyw radzi

Zdradę i niezgodność charakterów rozwodzące się małżeństwa podają najczęściej jako przyczynek do rozpadu związku. Kiedy partner/partnerka przyzna się do winy i przystanie na warunki drugiej strony, sprawa rozwodowa potoczy się szybko. Co zrobić, kiedy zdradzający mąż lub zradzająca żona chce uniknąć odpowiedzialności za zniszczenie małżeństwa? Jak udowodnić, że partner/partnerka Cię zdrada.

Podwójne życie partnera, podwójne życie partnerki – jak rozpoznać, czy partner Cię zdradza

Zdradzający partner będzie próbował ukryć swoją zdradę, żeby podczas rozwodu być, co najwyżej, współwinnym rozkładu pożycia małżeńskiego i rozstania. Dlatego, jeśli trafiłeś na ślady zdrady, uważnie obserwuj swoją żonę/swojego męża. Wystrzegaj się śledzenia partnera, przeglądania jego poczty i czytania smsów. Jeśli współmałżonek/współmałżonka zauważy, że coś podejrzewasz, ukryje swoją zdradę. Oznaki zdrady to:

  • częste wyjazdy służbowe, których wcześniej nie było aż tak dużo
  • nowe ubrania w szafie
  • większe starania o własny wygląd, fryzurę, makijaż, perfumy
  • odbieranie telefonów w innym pomieszczeniu i telefonowanie w nocy
  • częstsze niż zwykle odbieranie smsów i czytanie ich z widoczną radością
  • wychodzenie z domu po sprawunki (choć wcześniej było to rzadkie)
  • kupowanie Ci drogich prezentów
  • krytykowanie Twojego zachowania i pretensje o to, jak wygląda Wasz związek

Sprawdzanie partnera na własną rękę – jak to dobrze zrobić

Jak samodzielnie znaleźć dowody na zdradę małżeńską i udowodnić, że partner przyczynił się do rozpadu związku? Zacznij prowadzić dzienniczek aktywności swojego współmałżonka/ swojej współmałżonki. Zapisuj, kiedy wraca z pracy, jak dużo czasu spędza poza domem, ile wydaje pieniędzy (jeśli możesz skontrolować to bez wiedzy partnera). Poszukaj paragonów za rzeczy, których nie kupowałeś, a których też nigdy nie widziałeś (np. żona nie pokazała Ci się w drogiej bieliźnie, a jest za nią paragon). Notuj wszystkie rozmowy usłyszane przypadkiem, jeśli wzbudzają Twoje podejrzenia. Możesz dyskretnie podpytać znajomych, czy zauważyli jakąś zmianę u Twojego partnera/Twojej partnerki. Dowody zbieraj tak, żeby Twój mąż/Twoja żona niczego nie zauważył/zauważyła.

Zatrudnienie doświadczonego detektywa – dlaczego warto

Detektyw dysponuje i wyspecjalizowanym sprzętem, i umiejętnościami, dzięki którym dyskretnie zdobędzie materiały obciążające Twojego partnera. Zanim detektyw rozpocznie „pracę w terenie”, przeprowadzi tzw. rozeznanie. Wypyta Cię dokładnie, jak Twój partner spędza wolny czas, co lubi robić, dokąd jeździ w wolnym czasie, z kim się spotyka, jakie ma przyzwyczajenia. Dzięki tym informacjom, detektyw zdecyduje, kiedy obserwować podejrzanego i jakie dane o nim pozyskać. Po rozeznaniu detektyw przygotuje plan działania i obserwacji, a następnie rozpocznie realizację swojego planu. Będzie m.in. śledził podejrzanego, robił zdjęcia, gromadził potrzebne dokumenty. Przeprowadzi też dyskretny wywiad wśród znajomych podejrzanego i wykorzysta techniczne środki, żeby udowodnić podwójne życie współmałżonka.

Oszustwo współmałżonka – jak udowodnić przed sądem

Kiedy zatrudnisz prywatnego detektywa, masz pewność, że udowodnisz twierdzenia przedstawione przed sądem. Zdarzają się sytuacje, że powołani na świadków znajomi, którzy mieli zeznawać na Twoją korzyść, zmieniają front i bronią Twojego partnera/partnerki. Detektyw zagwarantuje mocne dowody. A jest to szczególnie ważne, jeśli podczas rozwodu dzielicie też duży majątek. Twój partner poniesie całkowitą winę za rozkład pożycia małżeńskiego, jeśli przedstawisz przed sądem niezbite dowody na jego zdradę.

Partner prowadzący podwójne życie będzie za wszelką cenę bronił się podczas rozwodu. Dlatego kiedy zbierasz dowody zdrady, nie przyznawaj się przed współmałżonkiem, że wiesz o jego drugim życiu.

 

 

M C
M C
Recommended Posts

Skomentuj ten wpis

Skontaktuj się z nami!

obserwacja-detektywistycznagdzie-szukac-majatku-dluznika