Wywiad gospodarczy dla firm

Gdy w grę wchodzą duże pieniądze i powodzenie danej transakcji handlowej, warto upewnić się, czy kontrahent jest podmiotem wartym zaufania. Weryfikacja jego historii biznesowej i uczciwości może zapobiec negatywnym skutkom współpracy z partnerem – finansowym oraz wizerunkowym. Przed podjęciem decyzji o współpracy z danym inwestorem, dostawcą czy odbiorcą produktów bądź usług warto sprawdzić jego wiarygodność na różnych płaszczyznach. To zadanie można powierzyć naszej agencji detektywistycznej, która obsługuje klientów głównie z miasta Warszawa, ale nie tylko. Realizujemy także na zlecenia w innych miejscach w Polsce. Wywiad gospodarczy jest opcją, która może ochronić przedsiębiorstwo przed niepotrzebnym ryzykiem, jakie niesie robienie interesów z nieuczciwymi, nierzetelnymi kontrahentami czy firmami, które mają problemy finansowe.

Wywiad gospodarczy

Dyskretna weryfikacja kontrahentów

Detektyw z Warszawy w dyskretny sposób może sprawdzić wiarygodność każdego partnera biznesowego. Za pomocą różnych narzędzi zdobędzie informacje na temat jego stanu majątkowego, dotychczasowej działalności oraz tego, czy posiada on jakieś zobowiązania finansowe. Można to sprawdzić w różnych bazach (np. dłużników), jak i na podstawie podjętych działań operacyjnych. Usługi detektywistyczne w tym obszarze mogą być także realizowane w przypadku firm, z którymi klient prowadzi już od jakiegoś czasu współpracę. Bieżąca weryfikacja kontrahenta przez nasze biuro detektywistyczne pozwoli na kontynuowanie planów biznesowych bez obaw. Wywiad gospodarczy obejmować może np. zbadanie płynności finansowej i rzetelności w kontraktach handlowych, rozmowy z pracownikami danej firmy itd.

Dzięki korzystaniu z pomocy agencji detektywistycznych można bezpiecznie funkcjonować na rynku. Zdobycie cennych informacji gospodarczych przez naszego detektywa może być kluczowe przy realizacji wielu przedsięwzięć. Jako profesjonalnie działające w Warszawie biuro detektywistyczne podejmujemy się także śledztw gospodarczych dotyczących np. nieuczciwej konkurencji. Dzięki temu klient zyska dowody, które można przedstawić w sądzie podczas rozprawy przeciwko nieuczciwemu kontrahentowi.

Skontaktuj się z nami!