Weryfikacja CV i pracowników

Zależy Ci na tym, aby w firmie otaczali Cię pracownicy, którym możesz zaufać, powierzyć tajemnice służbowe i poufne dokumenty firmowe? Aby takich zatrudnić, możesz wcześniej dokładnie ich zweryfikować z pomocą agencji detektywistycznej MB Detektywi, której głównym terenem działalności jest Warszawa. Nasz detektyw sprawdzi dla Ciebie każdego pracownika. Zweryfikuje jego CV pod względem zarówno prawdziwości danych osobowych, posiadanych kompetencji i kwalifikacji, a także referencji wystawionych przed poprzednich pracodawców. Detektyw ustali również, czy kandydat był w przeszłości niekarany i czy nie działa na rzecz konkurencji. Wybierając oferowane przez nas usługi detektywistyczne będziesz miał pewność, że twój pracownik to osoba wiarygodna, prawdomówna i uczciwa.

compliance3

Oprócz nowo zatrudnianych osób, na życzenie klientów sprawdzamy również obecnych pracowników. Może się bowiem zdarzyć, że będziesz miał wątpliwości co do ich lojalności. Być może boisz się, że mogą dopuszczać się działań, które przyniosą negatywne skutki dla Twojej firmy. Prywatny detektyw z Warszawy w dyskretny sposób zweryfikuje, co dany pracownik robi w godzinach pracy, jakie relacje łączą go z konkurencją, czy ma odpowiednie podejście do klientów itd.

Korzystają z usług naszego biura detektywistycznego z Warszawy będziesz miał pewność, czy zatrudniasz właściwą, kompetentną i uczciwą osobę oraz czy obecni pracownicy nie działają na szkodę Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami!