Sprawdzanie podsłuchu

Dzisiejsza, mocno zaawansowana technologia pozwala na zainstalowanie pluskwy, kamery szpiegującej czy innych urządzeń szpiegowskich praktycznie wszędzie. Można w ten sposób wykraść m.in. poufne informacje handlowe i polityczne. Agencja detektywistyczna MB Detektywi to adres w Warszawie, pod którym znajdziesz specjalistów zarówno w dziedzinie montażu urządzeń, jak i wykrywania nielegalnego podsłuchu. Mając doświadczenie w tego typu przypadkach wiemy, gdzie i jak należy szukać szpiegowskiego sprzętu. Może się on znajdować np. w samochodzie, telefonie, pokoju hotelowym, sali konferencyjnej, domu czy biurze. W ramach świadczonych usług detektywistycznych sprawdzamy również najbliższe otoczenie. Nasze warszawskie biuro detektywistyczne przyjmuje ponadto zlecenia na usługi antypodsłuchowe podczas zawierania transakcji handlowych, spotkań na szczeblu biznesowym czy konferencji.

2

Wykrycie nielegalnego podsłuchu przez prywatnego detektywa i jego demontaż może zapobiec temu, że z danej firmy wyciekną poufne dane informacje np. dane dotyczące wynagrodzeń pracowników, hasła do firmowych baz danych, tajemnice państwowe, informacje na temat nowych technologii lub bazy klientów.

Podobnie jak inne agencje detektywistyczne, sprawdzanie podsłuchu możemy wykonywać jednorazowo lub na zasadzie stałych zleceń. Na co dzień świadczymy tego typu usługi detektywistyczne dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Im szybciej detektyw wykryje szpiegowskie urządzenia, tym szybciej można będzie zapobiec niekorzystnym planom osób trzecich – doprowadzenia do bankructwa, wywołania skandalu itd. Zebrany przez nas materiał dowodowy może być wykorzystany później przed sądem lub na policji.

Skontaktuj się z nami!