Poszukiwanie mienia

Niestety zdarza się, że mienie należące do podmiotów gospodarczych pewnego dnia znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Ginie ślad po firmowym dysku twardym, sprzęcie budowlanym lub laboratoryjnym, samochodzie służbowym… Oprócz zgłoszenia tego faktu na policję można również podjąć dodatkowe poszukiwania. Pomocne w tym są profesjonalne agencje detektywistyczne. Klienci z Warszawy mogą liczyć na wiedzę i doświadczenie zespołu tworzącego biuro detektywistyczne MB Detektywi. Detektyw – korzystając z szerokiego wachlarza możliwości – szybko ustali zarówno sprawcę kradzieży, jak i miejsce, w którym znajduje się przywłaszczone mienie. Klient otrzyma szczegółowy raport z tych działań. Będzie to materiał dowodowy przydatny podczas procesu sądowego.

jakie koszty wynajecia detektywa

Zatrudnienie prywatnego detektywa często przyspiesza prace poszukiwawcze w przypadku mienia skradzionego, tego, które ukrywane jest przed zajęciem czy usuniętego spod egzekucji komorniczej. Nasza agencja detektywistyczna z miasta Warszawa otrzymuje również zlecenia w sprawie odnalezienia mienia należącego do dłużników.

Każdy zatrudniony w naszym biurze detektywistycznym detektyw to gwarancja dyskretnie, profesjonalnie i skutecznie wykonanego zlecenia. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone metody dochodzeniowe i śledcze.

Skontaktuj się z nami!