Usługi detektywistyczne dla firm i klientów korporacyjnych

Skorzystaj z całodobowej infolinii: +48 690 802 702

Jak działamy?

Agencja MB Detektywi oferuje specjalistyczne usługi detektywistyczne dla firm, które są skupione na zagwarantowaniu bezpieczeństwa przedsiębiorcom, kontroli pracowników, ochronie marki oraz na pozyskiwaniu informacji o innych podmiotach gospodarczych.

Współpracujemy z wybitnymi licencjonowanymi detektywami, będącymi specjalistami w różnych dziedzinach, takich jak wywiad gospodarczy, prawo cywilne oraz majątkowe.

Centrala naszego biura detektywistycznego mieści się w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa, ale podejmujemy się prowadzenia spraw na obszarze całego kraju.

Staramy się uwzględniać zróżnicowane potrzeby firm i w odpowiedzi na nie, dobierać konkretne narzędzia oraz rekomendować najbardziej optymalne działania. Nasz prywatny detektyw profesjonalnie, z dyskrecją i z pełnym zaangażowaniem jest w stanie zająć się praktycznie każdym problemem, chroniąc Państwa biznes przed nierzetelnymi pracownikami, współpracą z niewypłacalnymi kontrahentami, a także przed ewentualnymi kosztami finansowymi wywołanymi nieuczciwą konkurencją.

WYWIAD GOSPODARCZY

Skuteczny i dyskretny wywiad gospodarczy zapewni Państwu firmie bezpieczeństwo i pozwoli na jej rozwój. Pozyskujemy informacje dotyczące przedsiębiorstw i ich właścicieli, które mogą stanowić wsparcie do szacowania ryzyka współpracy, zdobywania przewagi konkurencyjnej, a także unikania strat. Działamy nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale całej Polski.

Usługa dostępna od 990 zł za raport podstawowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odpowiednio przeprowadzony wywiad gospodarczy na temat klientów, wspólników czy kontrahentów pozwala na podjęcie odpowiedzialnej i w pełni świadomej decyzji dotyczącej współpracy z właściwym partnerem biznesowym. Specjalnie dla Państwa specjaliści z biura MB Detektywi z miasta Warszawa zbiorą i szczegółowo przeanalizują informacje potwierdzające wiarygodność i reputację współpracowników.

Sprawdzimy powiązania biznesowe i polityczne, a także wyeliminujemy wszelkie realne zagrożenia, które mogą wyniknąć z podjęcia współpracy z nierzetelnym i niewiarygodnym finansowo kontrahentem.

WERYFIKACJA CV I PRACOWNIKÓW

Pracownicy mają istotny wpływ na to, jak funkcjonuje Twoja firma. Wspieramy przedsiębiorstwa w weryfikacji danych zamieszczonych w CV potencjalnych kandydatów. Dzięki temu możesz uniknąć zatrudnienia niewłaściwego, niekompetentnego lub nieuczciwego pracownika.

Usługa dostępna od 700zł netto pakiet dwudniowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeśli masz obawy, co do lojalności lub uczciwości swoich pracowników ta usługa jest dla Ciebie. W sposób dyskretny sprawdzimy, czy Twój pracownik nie wynosi danych z firmy i nie działa na rzecz konkurencji.

USTALENIE MIEJSCA DZIAŁALNOŚCI

Weryfikujemy miejsce prowadzenia i zarejestrowania działalności Twoich kontrahentów. Sprawdzamy takie dane jak numery KRS, REGON, NIP. Analizujemy profil działalności firmy i  wpisy do rejestru dłużników oraz trwające postępowania sądowe.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Prywatny detektyw z agencji MB Detektywi podejmie kompleksowe działania mające na celu ustalenie miejsca działalności, umożliwiając Państwu efektywne skontaktowanie się ze wskazaną osobą.

NIEUCZCIWA KONKURENCJA

Wspieramy firmy, które doświadczają nieuczciwej konkurencji na polu polityki cenowej, czy kampanii marketingowej. Zbieramy niezbędne informacje, które stanowią cenny materiał do wszczęcia odpowiednich kroków prawnych względem firm prowadzących nieuczciwe praktyki na rynku.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Sprawdzamy źródła przecieku danych i procesy przejmowania pracowników.

MONITORING GPS

Oferujemy wynajem profesjonalnych urządzeń GPS, która umożliwią Ci monitoring samochodu, przesyłki czy osoby, co do których żywione są podejrzenia.

Usługa dostępna od 350 zł netto za tydzień pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferowane przez nas urządzenia GPS przeznaczone na wynajem są dopracowane w każdym szczególe, dzięki czemu doskonale sprawdzają się do profesjonalnego użytkowania.

SPRAWDZANIE PODSŁUCHÓW

Afery podsłuchowe wybuchają w naszych kraju co  jakiś czas. Łatwy dostęp do technologii umożliwiającej podsłuchiwanie kontrahentów, polityków sprawił, że usługi wykrywania podsłuchów stanowią cenne wsparcie dla biznesu i nierzadko chronią przed utratą reputacji czy cennych informacji.

Usługa dostępna od 35 zł netto za metr kwadratowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sposób dyskretny i profesjonalny przeprowadzamy proces wykrywania podsłuchów w firmach oraz miejscach ważnych spotkań.

MAJĄTEK NIEWYPŁACALNEGO DŁUŻNIKA

Zdobywamy informacje na temat  faktycznych dochodów i stanu posiadania ruchomości oraz nieruchomości dłużników firm. W wyniku obserwacji detektywistycznej jesteśmy w stanie sporządzić raport z analizą wielu faktów, które pozwolą oszacować jego zdolność finansową.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Analizujemy:

  • poziomu życia dłużnika;
  • posiadanie pojazdów;
  • miejsca spędzania wakacji i in.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

Zdobywamy informacje na temat dochodów i stanu posiadania ruchomości oraz nieruchomości dłużników. W wyniku obserwacji detektywistycznej sporządzamy raport z analizą poziomu życia dłużnika, posiadanych dóbr i innych faktów, które pozwolą oszacować zdolność finansową.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

W każdym przypadku szczegółowo analizujemy wierzytelność i staramy się jak najtrafniej ocenić możliwość odzyskania długów. Bierzemy pod lupę sytuację finansową oraz prawną firm, a także weryfikujemy ich reputację biznesową. Poprzez dobór odpowiednich narzędzi, wdrażamy kompleksowy proces windykacyjny.

ZAKUP WIERZYTELNOŚCI

W sytuacji, kiedy masz dłużnika, ale nie chcesz dłużej prowadzić z nim negocjacji spłaty długu, możemy odkupić od Ciebie ten dług. Oznacza to, że odzyskujesz należne pieniądze, a egzekwowaniem i ściąganiem ich z Twojego byłego dłużnika zajmujemy się my.

Wycena indywidualna

CZYTAJ WIĘCEJ

Oferujemy kompleksową pomoc w kwestii odzyskiwania wierzytelności oraz skup długów naszych klientów. Skupujemy wierzytelności wynikające z faktur, a także not odsetkowych.

POSZUKIWANIE MIENIA

Podejmujemy się poszukiwań skradzionego mienia na terenie całej Polski. Sporządzamy materiały video, foto potwierdzające efekt naszych poszukiwań.

Usługa dostępna od 80 zł netto za godzinę pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalnie dla Państwa nasi detektywi wszelkimi możliwymi sposobami są w stanie podjąć się poszukiwania zaginionego mienia. Sprawdzą każdą możliwość i dostarczą rzetelnych dowodów na pobyt majątku.

Skorzystaj z całodobowej infolinii: +48 690 802 702

Skontaktuj się z nami!